Föremål som liknar litografier signerade och numrerade
5053 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 18 mars 2024
8081 Färglitografier
Såld: 5.600 kr
Såldes den 12 februari 2024
4375 Färglitografier
Såld: 400 kr
Såldes den 13 november 2023
8343 Färglitografier
Såld: 1.500 kr
Såldes den 23 oktober 2023
8183 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 22 maj 2023
3107 Litografier
Såld: 500 kr
Såldes den 21 november 2022
5054 Färglitografier
Såld: 400 kr
Såldes den 2 maj 2022
9071 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 11 april 2022
9122 Färglitografier
Såld: 1.600 kr
Såldes den 21 februari 2022